W tym roku przede mną bardzo trudne zadanie, a mianowicie muszę wymyślić sobie jakiś temat pracy magisterskiej, który wiązałby się poniekąd z wykonywanym przeze mnie zawodem. Skoro mogę wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia Jastrzębie Zdrój to dlaczego mam tego nie zrobić? W końcu to mój pracodawca zlecił mi pójście na studia i zdobycie tytułu magistra, dlatego teraz mogę wykorzystać jego firmę do osiągnięcia tego celu.

Jednoczesna praca na pełen etat i studiowanie logistyki w systemie niestacjonarnym było dla mnie zadaniem niezmiernie trudnym, dlatego cieszę się, że został mi jedynie niespełna rok do zakończenia nauki i zdobycia tytułu magistra. Nie mogę się doczekać gdy każdy weekend będę miała wolny i nie będę musiała części z nich poświęcać na przesiadywanie w zatłoczonych i dusznych salach wykładowych.

O dziwo nie jestem najstarszą studentką na swoim kierunku, bo znalazłoby się parę osób starszych ode mnie, choć akurat nie w mojej grupie ćwiczeniowej. W mojej grupie jest jeszcze jeden chłopak, który jest w podobnym wieku do mojego, natomiast reszta to ludzie do 25 roku życia. Z racji swojego wieku i doświadczenia zawodowego to ja zostałam wybrana na starostę grupy i to ja kontaktuję się z wykładowcami w najprzeróżniejszych sprawach. Na początku ta funkcja mi nie odpowiadała, ale teraz już się przyzwyczaiłam. W końcu praca nauczyła mnie rozmawiać z innymi osobami i walczyć o swoje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *