Nabywanie nowych umiejętności

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Uważam, że jako kobieta sukcesu nie powinnam osiadać na laurach i cieszyć się z tego, co posiadam obecnie, a powinnam skupić się na dalszym rozwoju swoich umiejętności i kwalifikacji. Jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że przydałby mi się jakiś kurs projektowania. Nie to, żebym na stanowisku specjalistki ds. zaopatrzenia potrzebowała umiejętności projektanta, ale sama dla siebie chciałabym się nauczyć przynajmniej AutoCada. Mój syn, student budownictwa pokazał mi kiedyś jakie ciekawe rzeczy można tworzyć za pomocą tego programu i z miejsca zechciałam poruszać się po tym programie równie biegle jak mój syn, specjalista ds. zaopatrzenia Zielona Góra.

Gdy wpadnie mi do głowy jakiś pomysł, jego realizacja to zazwyczaj kwestia kilku lub kilkunastu dni. Skoro zachciało mi się nabyć umiejętności projektowych w AutoCadzie, w ciągu czterech dni znalazłam ciekawy kurs, po ukończeniu którego dostawałam zaświadczenie. Kurs kosztował ponad 1000 zł, jednak nie zwykłam szczędzić pieniędzy na rozwój zawodowy. Nie czekając ani chwili napisałam maila do osoby organizującej szkolenie i zgłosiłam swoją osobę.

Kurs rozpoczyna się w następny weekend, bo jest to szkolenie weekendowe. Jako pracownik pełnoetatowy nie mogę pozwolić sobie na naukę w ciągu tygodnia, dlatego to weekendy wykorzystuję na dokształcanie i zdobywanie nowych umiejętności. Ciekawa jestem jak będzie na tym szkoleniu i czy poznam na nim jakichś ciekawych ludzi. Już nie mogę się doczekać!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *