Niepoważne traktowanie

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Kiedy podejmowałem pracę w zawodzie specjalisty ds. zaopatrzenia nikt mi nie powiedział, że nie będę jedynym pracownikiem na tym stanowisku, bo razem ze mną został zatrudniony jeszcze jeden specjalista, z którym będę rywalizował o pozostanie na stanowisku i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. Razem z Damianem zostaliśmy zatrudnieni na trzymiesięczny okres próbny, po którym pracodawca miał określić który z nas lepiej zajmuje się swoją pracą.

Po dotarciu do mnie informacji o konieczności rywalizacji byłem zdziwiony, załamany i zniesmaczony, specjalista ds. zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski. Co jak co, ale moim zdaniem praca zaopatrzeniowca nie jest najlepszym zajęciem do oceny komu lepiej idzie i kto bardziej nadaje się do tego zadania. Nie wiem jak nasz pracodawca miał zamiar podzielić obowiązki między naszą dwójkę, bo wątpię, żeby chciał byśmy prześcigali się w zamówieniach towarów i kontroli stanów magazynowych. Takie zachowania mogłyby przynieść firmie więcej szkody niż pożytku.

Nie przekonałem się na czym polegał pomysł pracodawcy, bo doszedłem do wniosku, że nie pozwolę traktować się w taki sposób. Nikt mi nie powiedział, że będzie dwóch specjalistów, co uważam za niepoważne podejście do mojej osoby. Nie chcę pracować w firmie, w której nie szanuje się pracowników, dlatego odszedłem zostawiając pracę Damianowi. Niech się chłopak cieszy – ja znajdę sobie coś innego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *