Nieumiejętny pracownik

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Po dzisiejszej kontroli stanów magazynowych stwierdziłem, że mój poprzednik był albo człowiekiem niezmiernie głupim, albo w ogóle nie obchodził go los firmy i poprawność wykonywanych przez siebie obowiązków. Jakkolwiek by nie było, tak trzeba powiedzieć, że stany magazynowe w mojej firmie są w naprawdę opłakanym stanie i wcale nie dziwię się, że firma nie odnosi aż takich sukcesów, jakie by mogła.

W trakcie kilkunastu lat pracy w zawodzie specjalisty ds. zaopatrzenia nauczyłem się, że podstawą dobrej działalności każdego przedsiębiorstwa jest odpowiednio zaopatrzony magazyn ze skatalogowanym składem. Zadaniem każdego specjalisty powinno być dbanie o regularne uzupełnianie zasobów i sprawdzanie czy wszystko jest tak, jak powinno. Mój poprzednik chyba nie rozumiał, że artykuły, które są na wykończeniu powinny szybko zostać uzupełnione. Przez jego złe zarządzanie zamówieniami przedsiębiorstwo poniosło wiele niepotrzebnych strat.

Dobrze, że zaopatrzenie teraz jest w moich rękach, bo zamierzam udowodnić swojemu pracodawcy, że dobrze zrobił zatrudniając mnie u siebie. Ja nie pozwolę, żeby stany magazynowe, które są teraz pod moją pieczą pozostały takie, a nie inne. Pracodawca będzie musiał zainwestować w nowe dostawy, ale obiecuję mu, że to się mu opłaci. W końcu, że produkować trzeba mieć do tego odpowiednie komponenty, specjalista ds. zaopatrzenia Tarnów. Jestem przekonany, że jeszcze kilka tygodni zarządzania zamówieniami przez byłego specjalistę, a zakład poszedł by z torbami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *