Odpowiedni zestaw cech

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Bycie zaopatrzeniowcem wymaga pewnego zestawu cech, które ułatwiają nam pracę z innymi osobami, a przede wszystkim uzyskiwanie od nich tego, na czym nam najbardziej zależy. Zanim nie zatrudniłem się w pewnej firmie jako specjalista ds. zaopatrzenia Inowrocław nawet nie wiedziałem, że jestem szczęśliwym posiadaczem wielu przydatnych i wartościowych cech charakteru. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że nie potrafię walczyć o swoje i prowadzić negocjacji, natomiast nowa praca pokazała mi, że te umiejętności siedzą gdzieś głęboko we mnie i tylko czekają na to, aż je z siebie wysupłam i pokażę całemu światu.

Kilka miesięcy pracy w zawodzie specjalisty zmieniło mnie bardziej niż całe 30 lat mojego życia. Z niepewnego, nieznającego swojej wartości młodego człowieka przeobraziłem się w prawdziwego bojownika – bojownika na rynku zaopatrzeniowym. Szybko nauczyłem się, że w tej branży wygrywają tylko najlepsi, a ja bardzo chciałem wygrać. Schowałem w kieszeń wszystkie swoje obawy i uprzedzenia i przeistoczyłem się w zupełnie innego człowieka.

Zmiany, jakie zaistniały w moim charakterze na skutek podjęcia nowej pracy nie uszły uwadze mojej rodzinie i znajomym. Kogokolwiek bym nie spotkał, tak ten od razu twierdził, że nowa praca mi służy, bo zmieniłem się nie do poznania. Skoro wystarczyło kilka tygodni by zmienić mnie na lepszego człowieka, to jakim człowiekiem w opinii swoich kolegów byłem przed udziałem w procesie rekrutacyjnym? Wolę o tym nie myśleć, tylko cieszyć się obecną sytuacją.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *