Ludzie mają różne postanowienia noworoczne – niektóre łatwiejsze do zrealizowania, inne diabelnie trudne. Ja co roku obiecywałem sobie mnóstwo rzeczy, których nijak nie udawało mi się osiągnąć. O swoich postanowieniach zapominałem tak szybko, jak tylko wpadło mi do głowy coś nowego.

W tamtym roku postanowiłem co nieco zmienić w swoich postanowieniach noworocznych i wymyśliłem tylko jedną rzecz, której realizacji pragnąłem. Otóż, założyłem sobie, że do końca lutego musze znaleźć nową pracę, bo długotrwałe bezrobocie zaczyna dawać się we znaki nie tylko mi, ale i całej mojej rodzinie. Nasze oszczędności powoli topniały i istniało spore prawdopodobieństwo, że za jakiś czas nie będziemy mieli za co żyć. Musiałem znaleźć pracę i to było takie postanowienie, które nie mogło zostać zapomniane.

Zanim przeszedłem na bezrobocie pracowałem jako kierowca-zaopatrzeniowiec, więc właśnie w tej branży rozpocząłem poszukiwania zatrudnienia. Chciałem zostać albo kierowcą samochodu albo jakimś specjalistą ds. zaopatrzenia, specjalista ds. zaopatrzenia Kielce. Niestety, okazało się, że do tego drugiego nie mam odpowiednich kwalifikacji, natomiast świetnie nadaję się na kierowcę TIRa. Postanowiłem spróbować swoich sił w międzynarodowym transporcie i sprawdzić, czy jest to praca dla mnie. Przynajmniej jedno postanowienie noworoczne udało mi się zrealizować!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *