Próbować swojego szczęścia

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Uważam, że jeśli ktoś chce w życiu osiągnąć naprawdę wiele nie powinien oglądać się za siebie, tylko brać byka za rogi i kierować swoje życie w najbardziej odpowiedni sposób. Jeśli ktoś z was miał kiedyś marzenie, którego realizacja jest możliwa po podjęciu odpowiednich kroków, na pewno powinien spróbować to marzenie spełnić. O wiele lepiej jest polec na realizacji własnych planów niż później żałować, że nic się z nimi nie zrobiło.

Myśl o realizacji marzeń towarzyszyła mi podczas składania podań o pracę na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia. Wiedziałem, że nie mam większych szans na zdobycie tej posady, jednak nie mogłem poddać się już w przedbiegach. Musiałem przynajmniej trochę popróbować, żeby nie żałować niepodjętych akcji.

Jak się z czasem okazało, moje nadzieje na stanowisko specjalisty nie były wcale takie płonne, bo znalazło się kilku pracodawców, którzy mimo mojego braku doświadczenia zaprosili mnie na rozmowy kwalifikacyjne. Na każde spotkanie szedłem perfekcyjnie przygotowany i jednocześnie ogromnie zdenerwowany. Bałem się, że nie uda mi się zrobić odpowiedniego wrażenia i przez to nie zakwalifikuję się na ostatni etap. Wiedziałem, że w porównaniu z innymi kandydatami nie mam ani doświadczenia ani wykształcenia, specjalista ds. zaopatrzenia Warszawa. Wysiłek i próby się opłaciły, bo jednak jeden z pracodawców zdecydował się dać mi szansę. Do tej pory dziwię się dlaczego to ja zostałem wybrany w rekrutacji, a jednocześnie jestem swojemu szefowi niezmiernie wdzięczny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *