Średnio wesołe urodziny

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Do końca dnia pracy pozostały mi nie więcej jak dwie godziny, z czego jestem niezmiernie wręcz zadowolony. Wszystko przez to, że dziś wieczorem ma się odbyć mała impreza urodzinowa zorganizowana specjalnie dla mnie przez moją małżonkę. Początkowo informacja o przyjęciu miała być tajemnicą, jednak małżonka nie wytrzymała tej presji i wszystko mi powiedziała. Cieszę się, że tajemnica się wydała, bo osobiście nie przepadam za niespodziankami. Nie lubię jak ktoś robi coś za moimi plecami, zwłaszcza, gdy jest to członek mojej rodziny.

Na przyjęcie zaproszona została moja najbliższa rodzina, jednak nie zabraknie również kolegów z pracy, specjalista ds. zaopatrzenia Dąbrowa Górnicza. W końcu 40 urodziny obchodzi się tylko raz w życiu i jest to rocznica, która rozpoczyna nowy etap w moim życiu. Jeszcze wczoraj byłem dość młodym 39-latkiem, a dzisiaj jestem już człowiekiem z 40 na karku. Nie jest to zbyt optymistyczna informacja, ale nie mam zamiaru się załamywać swoim wiekiem. Całe swoje dotychczasowe życie przeżyłem bardzo dobrze i mam nadzieję, że kolejne lata będą równie udane.

Obiecuję sobie, że 40 urodziny są ostatnimi, jakie świętuję, a od następnego roku zaczynam obchodzić wyłącznie imieniny. Nie chcę, by ktoś wiedział ile mam lat – na co to komu? Wystarczy, że ja wiem, że urodziłem się 40 lat temu, a przede mną wyłącznie starość. Nic nie wróci mi młodzieńczej siły i wyglądu 20 latka. Teraz muszę się skupić na odpowiednim przeżyciu reszty swojego życia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *