Do tej pory uważałem, że specjalistów ds. zaopatrzenia zatrudniająca jedynie duże firmy o szeroko rozwiniętej produkcji, dlatego to w tych zakładach poszukiwałem zatrudnienia. Niestety, we Włocławku i okolicach nie ma wielu dużych firm, dlatego myślałem, że moje poszukiwania są skazane na porażkę. Jedynie dzięki dziwnemu zbiegowi okoliczności dowiedziałem się, że niewielka firma położona w pobliżu mojego miejsca zamieszkania potrzebuje właśnie zaopatrzeniowca i zobaczyłem w tej rekrutacji szansę dla siebie.

Niemal od razu po zdobyciu informacji o rekrutacji pobiegłem do firmy z podaniem o pracę, a pracodawca był tak miły, że z miejsca zaprosił mnie na krótką rozmowę do siebie do gabinetu. Rzadko zdarza się, by rozmowy kwalifikacyjne były przeprowadzane bez wcześniejszego przygotowania i bez odpowiedniej komisji rekrutacyjnej, ale pracodawca sam powiedział, że zależy mu na czasie. Po krótkim przejrzeniu moich dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzeniu rozmowy właściciel firmy stwierdził, że jest w stanie dać mi szansę. Jeśli przez trzy miesiące okresu próbnego udowodnię, że radzę sobie na stanowisku zaopatrzeniowca to dostanę umowę o pracę, specjalista ds. zaopatrzenia Włocławek.

Gdy wracałem do domu ze świadomością znalezienia zatrudnienia nadal nie wierzyłem, że udało mi się coś, czym martwiłem się przez ostatnich kilka miesięcy. Obiecałem sobie, że będę robił wszystko, żeby pracodawca był ze mnie zadowolony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *