Tajemnica do rozwiązania

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Mój brat, Antek, ostatnimi czasy chodził bardzo tajemniczy i w ogóle nie chciał mi powiedzieć co jest przyczyną jego dziwnego zachowania. Nie przywykłam do tajemnic między nami, bo jako bliźniaki zawsze byliśmy ze sobą bardzo zżyci, nawet mimo różnicy płci. Jako starsza z rodzeństwa czuję się odpowiedzialna za mojego młodszego o pięć minut braciszka i chciałabym wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w jego życiu i głowie. Nie wyobrażałam sobie jak on może być taki tajemniczy i dlaczego zachowywał się jakby nie chciał mi powiedzieć o co chodzi.

Bardzo denerwowała mnie tajemniczość Antka, a żeby jakoś się uspokoić postanowiłam zacząć go śledzić. Mogę się pochwalić, że o swoim bracie wiem praktycznie wszystko, znam jego hasła na maile i wiem o takich rzeczach, o których on nikomu by nie powiedział. Postanowiłam przeprowadzić małe dochodzenie i zobaczyć, czy dzięki niemu uda mi się czegoś dowiedzieć. Zaczęłam od prześledzenia poczty brata, na którą mimo najszczerszych chęci nie umiałam się dostać. Wydawało mi się, że znam hasło Antka – ba, byłam tego pewna, a tu proszę – mój brat zmienił swoje hasło. To zaczynało być bardzo podejrzane.

Po mailu przyszedł czas na komórkę Antka, jednak i tam spotkałam przeszkodę w postaci hasła. Wolałam nie próbować wprowadzać czegokolwiek, żeby nie zablokować mu telefonu, ale moje obawy sięgnęły zenitu. W ostateczności musiałam wytoczyć najcięższe działa. Zagroziłam Antkowi, że jeśli nie powie mi czemu jest taki tajemniczy to powiem rodzicom co robił na ostatniej imprezie u Jarka. Antek, przyciśnięty do muru wyznał, nie chciał nic nikomu mówić, ale właśnie ubiega się o pracę specjalisty ds. zaopatrzenia, specjalista ds. zaopatrzenia Gdynia. Też mi tajemnica!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *