Nie wiem jak poradzić sobie ze swoim narzeczonym, który ostatnimi czasy popadł w bardzo poważne uzależnienie związane z oglądaniem seriali. Jeszcze jakiś czas temu Norbert był pełnym życia, otwartym młodym facetem zadowolonym ze swojego życia zawodowego i pracy specjalisty ds. zaopatrzenia, specjalista ds. zaopatrzenia Chełm. Wieczorami, po powrocie z firmy opowiadał mi co wydarzyło się danego dnia w jego biurze, dzielił się swoimi przeżyciami i prosił o radę. Miałam wrażenie, że między nami istnieje niewidoczna, choć odczuwalna nić porozumienia, jaka łączy jedynie bratnie dusze. Uwielbiałam spędzać czas z Norbertem i on również zadowolony był z mojego towarzystwa.

Od kiedy Norbert zaczął namiętnie oglądać seriale wszystko się zmieniło i to oczywiście na niekorzyść. Nie pamiętam już kiedy ostatnio rozmawiałam z Norbertem tak prawdziwie, od serca i wiedziałam, że on mnie słucha, a nie tylko udaje. Ostatnich kilka tygodni mija nam pod znakiem ciągłych kłótni i pretensji. Norbert, tuż po powrocie z pracy od razu zasiada przed swoim komputerem i zaczyna oglądać dany serial. Wykupił sobie konto na jakimś internetowym portalu i teraz cały czas okupuje komputer i żyje w serialowym świecie. Nawet, gdy Norbert nie ogląda seriali to albo  nich rozmyśla, albo wyszukuje kolejnego tytułu, jaki by go zainteresował.

Oczywiście mojemu narzeczonemu wydaje się, że nic złego nie robi, a cała wina za ochłodzenie naszych relacji leży po mojej stronie, bo to ja się czepiam i ograniczam jego pasje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *