Wiadomo co potrzeba

8 kwietnia 2014przez Szymon0

Jako osoba zatrudniona w firmie produkującej opakowania kartonowe i odpowiedzialna za kontakt z klientami niemal codziennie mam do czynienia z wieloma specjalistami ds. zaopatrzenia, którzy w imieniu swoich zakładów pracy dokonują zakupów w mojej firmie. Całymi dniami przesiaduję przed swoim niewielkim biurkiem i odbieram telefony od osób zainteresowanych naszą ofertą. Początkowo nie przepadałem za swoim zajęciem, ale z czasem zdążyłem je polubić. Cieszę się, że to jednak częściej do mnie przychodzą połączenia, niż ja sam te połączenia muszę wykonać i zająć się poszukiwaniami odbiorców naszych opakowań.

Większość specjalistów ds. zaopatrzenia, specjalista ds. zaopatrzenia Katowice, z którymi rozmawiam przez telefon to osoby bardzo stanowcze i mające świadomość czego potrzebują. W końcu na tym polega ich praca, by umieć zaopatrzyć swoją firmę we wszystkie niezbędne artykuły i to artykuły jak najbardziej odpowiednie dla danego typu działalności. To wiadome, że jeśli firma potrzebuje kartonów w niebieskie trójkąty o wymiarach 33 x 33 x 33 cm, to nie kupi kartonów dwa razy mniejszych i to w zwykłym, brązowym kolorze.

Oczywiście wszędzie zdarzają się wyjątki i czasem trafia mi się taki klient, którego obsługa jest więcej niż trudna. Gdy ktoś nie jest przekonany czego potrzebuje i co ma zamówić wtedy zaczynają się prawdziwe schody, po których muszę się wdrapać, by coś sprzedać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *