http://specjalista-zaopatrzenia.pl/wp-content/uploads/2014/04/10.jpg

Nie rozumiem dlaczego to akurat ja zostałem wysłany na obowiązkowy kurs obsługi wózków widłowych, skoro moja praca nijak nie wiąże się z pracą fizyczną, jednak skoro już mój pracodawca postanowił zainwestować w moje doszkolenie to nie mam zamiaru się temu sprzeciwiać. Za pieniądze firmy dostanę uprawnienia do obsługi wózka widłowego, które będę mógł wpisać do swojego CV i wykorzystać w trakcie poszukiwań kolejnej pracy.

To nie to, że w najbliższym czasie mam zamiar zmienić firmę, jednak dobrze jest mieć jakiekolwiek zabezpieczenie, które być może otworzy mi drzwi do stanowisk, na jakie wcześniej nie mógłbym się ubiegać. Uprawnienia do obsługi wózka widłowego są w dzisiejszych czasach bardzo potrzebne i wymagane w przypadku pracowników magazynów, sklepów i innych.

Praca na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia bardzo mi odpowiada i mam nadzieję, że moje pozytywne nastawienie do tego zawodu będzie utrzymywało się przez bardzo długi czas, specjalista ds. zaopatrzenia Opole. W swej pracy wykonuję jedynie obowiązki biurowe i nie mam okazji do wykorzystania umiejętności obsługi wózków, co nie oznacza, że w przyszłości nie zaistnieje konieczność wykorzystania swojej wiedzy. Podczas odbioru towaru przesłanego przez producenta jestem obecny przy spisywaniu protokołu i finalizowaniu transakcji, jednak to nie ja zajmuję się przewiezieniem towaru w odpowiednie miejsce. Ja jestem od roboty papierkowej, inni są od zadań wymagających użycia siły własnych mięśni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *