Od czego zależą zarobki specjalisty zaopatrzenia?

10 stycznia 2020przez Szymon2

Przyjmuje się, że im wyższe zarobki, tym większa motywacja do pracy. Oczywiście nie tylko wysokość wynagrodzenia jest istotna dla pracownika, jednak ma duże znaczenie dla specjalisty ds zaopatrzenia. Zarobki zwykle zależne są od kilku czynników. Trudno więc jednoznacznie powiedzieć, jak dużo można zarobić na takim stanowisku.

Co trzeba brać pod uwagę, szacując wynagrodzenie specjalisty zaopatrzenia?

Specjalista zaopatrzenia zazwyczaj podczas rozmowy o pracę usłyszy pytanie o to, ile chciałby zarabiać na swoim stanowisku. Niełatwo jest na nie odpowiedzieć. Zarobki bowiem zależą od kilku czynników. Pierwszym jest doświadczenie specjalisty zaopatrzenia na danym stanowisku. Im wyższe ma doświadczenie, tym większe wynagrodzenie mu przysługuje. Zarobki rosną również proporcjonalnie do wielkości firmy. Korporacje mogą sobie bowiem pozwolić na zapłacenie specjalistom znacznie więcej niż niewielkie firmy.

Specjalista zaopatrzenia ma szansę zarobić więcej, jeśli zdecyduje się na przeprowadzkę do większego miasta. W doskonałej sytuacji są osoby, które mieszkają w Warszawie lub na Śląsku. W tych miejscach jest największa szansa na wynegocjowanie lepszego wynagrodzenia. Dodatkowym atutem przy określaniu zarobków mogą być konkurencyjne umiejętności. Mogą być to na przykład ukończone kursy specjalistyczne z zakresu negocjowania.

2 komentarzy

 • Marek Rudziec

  29 lipca 2021 at 13:01

  Zarobki to tak naprawdę temat rzeka, nie da się jednoznacznie określić od czego zależą. Często od polityki finansowej danego przedsiębiorstwa.

  Reply

  • Szymon

   2 sierpnia 2021 at 13:47

   Poziom wynagrodzenia zależy od wielu czynników. Między innymi od polityki finansowej przedsiębiorstwa również.

   Reply

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *