Specjalista ds. zakupów

Dodano: 2022-07-28

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

 Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem materiałów do produkcji zgodnie z procedurami firmowymi
  • Analiza stanów magazynowych oraz ich optymalizacja w oparciu o plany produkcyjne
  • Tworzenie dokumentów zakupu w systemach firmowych
  • Współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji składanych zamówień
  • Merytoryczna weryfikacja poprawności dokumentów zakupowych w tym faktur zakupu
  • Współpraca z całym zespołem zakupowym oraz innymi działami Spółki
  • Zakupy i zaopatrzenie w materiały bieżące, inne drobne zakupy wynikające z potrzeb organizacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/logistyka/zarządzanie
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach i/lub logistyce, planowaniu w branży produkcyjnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania relacji z kontrahentami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagrody jubileuszowe, świadczenia z ZFŚS)
  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • Parking dla pracowników

Powiązane

2022-07-28

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i zaopatrzenia (budownictwo modułowe)

Grupa ERBUD

kujawsko-pomorskie / Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice)

Opis stanowiska Zakupy materiałów i komponentów do produkcji modułów drewnianych; Zakupy materiałów i komponentów do budowy, termoizolacji oraz wykończania modułów w konstrukcji drewnianej; Zakupy materiałów i komponentów do wykańczania i wyposażania...

Więcej informacji

2022-07-25

Pracownik ds. zakupów

Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

dolnośląskie / Legnica

prowadzenie negocjacji dot. zakupu materiałów opracowywanie zleceń dla dostawców z uwzględnieniem takich kryteriów jak ilość, cena, termin, jakość, gwarancje i warunki dostaw monitorowanie dostaw pod kątem terminowości oraz zgodności ilościowej ścisła...

2022-07-24

Asystent / Specjalista Działu Zamówień i Planowania Zapasu

Selgros Cash&Carry

wielkopolskie / Poznań

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wprowadzanie zamówień zakupu i sprzedaży do systemu, bieżące monitorowanie i planowanie stanów zapasów produktów, kalkulowanie i wprowadzanie zmian cen zakupu, opracowywanie raportów, współpraca z dostawcami i...